Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » World of tanks-ba mi ez a szó...

World of tanks-ba mi ez a szó hogy kemeplés snájpör (nem tudom hogy kell leírni) meg ilyenek? Kezdő vagyok

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
a kempelés az kempelés a sniper meg mesterlövész (ja és az oroszoknál azt az ágat fejleszd amiben benne van az IS7, kínai angol és francia tankot NE vegyél)
2013. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A kempelés = mikor a bokorban vagy egy szikla mögött leselkedsz az egész játék folyamán úgy mond várod hogy valaki arra tévedjen, éz védekező játék.

A Snipr = az meg tulajdonképen ugyan az mint az első csak még pluszba anyi itt hogy támadásnál nem közelről lövöldözöl a tankokra hanem messzebről a többi tank mögül.


Én szerintem meg azt a vonalat fejleszed ami neked jobban bejön Legyen az Angol, Amerikai, Német,Francia,Orosz vagy akár a Kinai. Ugy is csak te tudod mi az ami feksik majd neked a játékstilusod alapján, ha most kezded próbáld ki mindent ami beválik azt folytatod ami meg nem tetszik azt meg hagyod. Te döntöd el Hogy most arty, TD vagy Tankot vezetsz. Mindegyiknek van előnye de egyben hátránya is. A Light tankok általában gyenge páncéluak gyorsan töltenek, kicsit sebeznek de fürgén mozognak. A Heavy tank ennek a forditotja nagy páncél nagyot lő de sokára tölt, lassú a mozgása.

2013. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jún. 20. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

"kínai angol és francia tankot NE vegyél"


miért ne vegyen? XD a kínaiak kiba.szott jók, az angolok és a franciák szintén jók


az IS-7 pedig már régóta az egyik leggyengébb tier10es heavy

2013. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!