Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egész életemet végigkíséri...

Egész életemet végigkíséri egy különleges szám amit nem igazán tudtam megfejteni eddig valaki tud akármilyen hasonló oldalt vagy embereket aki ilyesmivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Nem akarok bolondnak tűnni de az én életemben van egy szám méghozzá a 41-es ami egész életemben végigkísér. Azt hittem hogy ez egy rossz jel de lassan kitapasztaltam hogy mikor meglátom olyan mintha választás elé állítana. A születési dátumomban is benne van 04 10. 41-es szám alatt lakom a 41-es főút mellett középiskolai tanulmányaimat 41 km-re végeztem a szülővárosomtól minden egyes kedvenc filmemben benne van a 41-es szám így vagy úgy... Egyik kedvenc együttesem a sum 41 ... annak idején az én nevem volt Magyarországon a 41-ik legnépszerűbb soha nem szoktam nézegetni a kocsik rendszámait de mikor elbambulok és véletlenül odanézek kivétel nélkül szinte mindig a 41 benne van a rendszámban... rengeteg ilyen példát tudnék még mondani az egész életemben jelen van... Szeretném minél előbb megtudni, hogy ez mit jelent mert úgy érzem, hogy ennek hatalmas jelentősége van... Köszönöm előre is a segítséget!
2013. jún. 20. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a 23-as szám című filmet :D egyébként ez mindenkinél megvan, ugyanúgy, mintha új szavakat hallasz, utána mindenhol azt hallod :)
2014. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Legoman válasza:

Lehet, hogy későn írok, de nézd meg ezt az oldalt.

[link]

2014. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!