Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok el ezt a...

Ti hogy bírjátok el ezt a meleget?

Figyelt kérdés
Én nem tudok aludni se, mert este is borzasztóan meleg van még ventilátorral is. Ti, hogy próbáljátok túlélni? :D

2013. jún. 21. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Geh:DD

Én konkrétan rövidnadrágban és csak a bikini felsőmben vagyok:D

Éjszakákat úgy vészelem át, hogy lefekvés előtt a földre fekszem és magamra fújatom a hiper-szuper erős asztali ventilátoromat:D komolyan egyes fokozaton erősebb mint az állók maxon:D

hát meg iszok de nem elég sokat:S többet mint szoktam, de így is az ajánlott negyede..:S

Lényegében jól elvagyok:D

Ja, és a legviccesebb, ha már tényleg nem bírom, akkor van ilyen spriccelős üveg azzal vizet spriccelek magam elé és belesétálok:D tényleg hatásos:DDD

2013. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
93%
én egész évben ezt a meleget vártam :) VÉGRE!!!
2013. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
a Baba menta kivonatos tusfürdő csodákra képes ;)
2013. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 imrerobi válasza:
Nap közben, borospince,medence, este,szúnyogirtó,bisztróterasz.
2013. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
ahelyett, hogy itt nyávogtok, gondoljatok bele, hogy nem vagytok-e egy kicsit elégedetlenek? Máshol se jobb, kérdezd meg az afrikaiakat vagy az eszkimókat. inkább próbáld kiélvezni mind a telet mind a nyarat, és lásd meg a szebbik oldalát.
2013. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Na a világszerető-.- neki az a problémájuk, nekünk is megvan a sajátunk... értelmetlen hozzászólással ne gyarapítsd a fórumot..
2013. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
általában kikapcsolom a tévét vagy elkapcsolok amikor sp flour vagy justit bieber van undorító homokos nyálgépek melegek én nem bírom őket
2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
16. igaza van a 15. nek afrikába sokszor 60 fok van de lehet hogy keveset mondok úgykogy kuss :D
2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

haverok medencéjében egész tűrhető :D

ha ilyen lehetőség nincs, akkor lakásban teljes elsötétítés, szobafogság, soook víz és fagyi, vagy hideg gyümölcsleves :)

ja, és a gép is fűt, szóval inkább az olvasást javasolnám :)

2013. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
akkor mennyé afrikába sfej !
2013. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!