Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szeressem meg a sört?

Hogy szeressem meg a sört?

Figyelt kérdés
a brinőim mindig megisszák és meg sem tudom szeretni, olyan keserű de tudom hogy megtudom szeretni mert a cigit is megtanultam letüdőzni! de cigizni is csak szex után szoktam! szóval hogy tudnám megszeretni a sört? 13/L
2013. jún. 21. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen sehogy, és ne dohányozz
2013. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem 13 évesen ne szeresd meg a sört, még van nagyon sok időd rá ha majd felnőtt leszel... amúgy meg több évtizedes tapasztalattal azt tudom mondani, hogy egy jó sör akkor a legfinomabb, ha egy sült húshoz iszod... sokkal inkább érződik a fanyar íze, amit talán te nem szeretsz, de ez a lényege... én sok édeset nem bírok inni, mert olyan mintha összeragadna a szám tőle, szóval a sör ezért jobb... de vannak ám emberek, akik nem szeretik... amúgy hidegen kevésbé keserű, és minél többet iszol, annál inkább folyik.
2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne üljetek már fel egy ilyen sz.r kamu kérdésnek! Kérdező, Te meg kereshetnél valami értelmes elfoglaltságot is magadnak.
2013. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
FAKE
2013. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sehogy,azt ajánlom,inkább ne próbálj rászokni,nem jó dolog.Nem kell tömegnek lennned!!!!
2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!