Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lánynak milyen...

Egy 13 éves lánynak milyen könyveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
természetesen a harry pottert vagy ha rövidebbeket akarsz, akkor még ott vannak a rejtő jenő könyvek, kifejezetten a légiós meg a piszkos fred könyvei... sőt a rejtő könyvek jobbak mint a harry potter.
2013. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi -mondjuk én gyűlölöm,de a 13 évesek imádják :)
2013. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sz3nt johannat ellenzem!!!!! Attol meg, hogy valaki fiatal, olvashat igenyes muveket is! Miert nem ajanlod egybol az alkonyatot, vagy a szurke 50 arnyalatat? Azok is menok a primitivek kozott...


Harry potter sem epp az irodalom csucsa, de sokkal jobb konyvben mint filmben.... olvasd:)

Rejto Jeno mindenkeppen, tole mar tobbnlesz az ember mind szokincsben, mind kepzeletben, es nem utolso sorban humorban:)

Ha szereted a fantasyt, akkor Tolkien Gyuruk Uraja meg Szilmarillok is johet, szinten sokkal igenyesebb mint a film:)

RobinHood, meg a 80as evekbeli kiadas.... haaaa, vagy 4x elolvastam, imadtam:D

Egyebkent szuleidet kerdezd van e jo kalandregenyuk... az o idejukben sok

2013. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eh..... szoval szuleid idejeben sok igenyes konyvet adtak ki:) ilyen A5os meretu puhafedeles sorozat, nem emlekszem a kiadora, de asszem delfin volt a jele, es ilyen 10 forintokert adtak meg el:D
2013. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 14:44 A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.

Primitív az,aki lemondja a másikat azért ,amit olvas.Nézzél már egy kicsit magadba!Én tulajdonképpen nem szeretek olvasni,de nem mondom le azt aki Alkonyatot vagy,aki olyanokat olvas,mint te!Gondolom te is az a csicska tizenéves lehet,aki el van szállva magától...

A kérdező nem mondott se kategóriát se,hogy miféle könyv legyen.Lehet épp az Alkonyat fog neki tetszeni,de lehet,hogy épp a Összekuszálva című könyv.Erről ennyit.Nem mindenki olvassa azt ami neked tetszik!-.-"

2013. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a tizenéves koron túl vagyok már.... eléggé...


az alkotás tartalmára gondoltam.. nem szólom le azt, aki Alkonyatot olvas, mert olvasni jó! de ha az ember eszik, szeret finomat enni, és lehetőleg olyat, ami jót tesz a szervezetének... ha beírod az itteni keresőbe, hogy "vámpír" akkor elég sok kérdés foglalkozik azzal, hogy hogyan lehet vámpírrá válni.. és ez az Alkonyat műve.. finomnak finom, ízlik az olvasónak, de nem egészséges!


Nekem 12 éves koromban a Legyek Urát adták kötelezőnek.. hetekig rosszat álmodtam tőle, de egyébként baromi jó könyv! 13 évesen az Odüszeia valami gyönyör volt, egyszerűen imádtam:D 14 évesen anyám kezembe nyomta Piszkos Fredet... onnantól kezdve Rejtő sem menekült.. később Verne..


ne a sportot támogassuk, hanem a testmozgást!

2013. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek. :DD
2013. jún. 23. 12:31
 8/12 puhadorka válasza:
szent johanna gimi vagy a neveletlen hercegnő naplója.én mindkettőt olvastam imádom őket bár az szjg-t jobban ajánlom.
2013. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Thomas Brezina : Örület, Sztár lettem!

Szjg,

Meg Cabot : Misztikus szerelem,Hívó szám 1-800 sorozat

Szabó Magda: Abigél

Anne Fine: Kilencedik felfőn

2013. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kiss.anna98 válasza:
Cecelia Ahern könyveket adj a kezébe és jól elvan vele. :)
2013. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!