Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állás Győrben? Tudnátok nekem...

Állás Győrben? Tudnátok nekem Győr körkényén valami állást ajánlani ahova érettségi nem kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én mindenképpen szeretnék állást keresni...sajnos érettségim nem lett meg..mármint egy tantárgyból nem sikerült leérettségiznem a többi 3mas lett .. sajnos szakmai tapasztalatom még nincs mivel most fejeztem be a tanulmányaimat de Októberben megcsinálom a pótérettségit ami remélem sikerülni fog. tudnátok nekem Győr körkényén valami állást ajánlani ahova érettségi nem kell? nem szeretnék itthon ülni egész nyáron köszönöm szépen előre is:)



2013. jún. 22. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én az Audinál dolgozom minőségellenőrként, egy alvállalkozó cégen keresztül, 3 műszakos munkarendben, a fizetés nappali műszak esetén 500Ft/óra, ájszaka 650Ft/óra, szombaton 750Ft/óra, vasárnap 1000Ft/óra, heti 5 nap, 2 szabadnap, a hétvégéket nem kötelező vállalni.

Ha érdekel, privátban megírom az alvállalkozó cég elérhetőségeit.

2013. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
irtam privit :)
2013. jún. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!