Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék bébiszitter hirdeté...

Hol tudnék bébiszitter hirdetést feladni?

Figyelt kérdés
Szívesen bébiszitterkednék a nyár folyamán, de nem tudom hol érdemes a hirdetést közzé tenni. Valami ötlet?

2013. jún. 22. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy bárki csak így minden referencia nélkül rád bízná a gyerekét? Mert ahogy a kevés infóbol kivettem te csak ilyen önjelölt bébiszitter akarsz lenni, és semmi ilyen irányú képzettséged nincs.
2013. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Képzettségem lehet, hogy nincs, de értek a gyerekekhez. Amikor az első unokatesóm megszületett, csak 10 éves voltam, aztán amikor a kishúga jött, akkor is csak 14. Sokszor vigyáztam rájuk, Rám voltak bízva.

Szeretek gyerekekkel foglalkozni, és Ők is szeretnek engem. Van valami bennem, ami a gyerekeknek tetszik.

Egyébként most már 21 éves vagyok.

2013. jún. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!