Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja a simsonsomnak? Miért...

Mi baja a simsonsomnak? Miért nem lehet sebességbe tenni?

Figyelt kérdés
Az elején úgy volt hogy nehezen lehetett kettesbe tenni de az egyest és a hármast vette.Utána kis idő elteltével már nem lehetett semmilyen sebességbe tenni. Aztán kicseréltem a kapcsoló villát de így csak kettes van. Mit tegyek?

2013. jún. 23. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Az utángyártott kapcsoló villa ( léptetővilla ) semmire nem jó.Énis szívtam vele.Mindig más sebességet nem vett...össze vissza váltott...a végén azon sem lepődtem volna meg ha beteszem 5.be:D

Szóval, a blokk tetején a karbi alatt van egy 13 as anya.Azt kicsavarod és ehhez van egy külön szerzám amivel lehet állitani azt a kis valamit.(bocs nem tudom hogy hivják, 2 kis bemélyedése van és negyed fordulatokat kell csavargatni, egyszer csak jólesz.)Én például egy bicikli küllőt elhajlytottam és azzal szépen lehetett tekergetni.

!!Ha sehogysem jó akkor mindenképp vegyél bele egy német léptetőt, én is azt tettem és olyan szépen kapcsol hogy rágondolok a kettesre és már kettesbe is van!! :)

sok sikert, remélem tudtam segíteni

2013. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!