Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Miert nem volt...

Mit csinaljak? Miert nem volt neki fontos ez a het ev? Minden velemeny szamit.

Figyelt kérdés
Legjobb baratnommel het eve legjobb baratnok vagyunk. Harom honapja jar egy pasival, es azota engem hanyagol. Amikor szakitottam a baratommal o nem igazan allt mellettem. Tanacsot sose adott csak azt hajtogatta hogy mekkora szemet es ennyi. Meghallgatott de kesobb ezt is felhandalta. Mikor egyutt voltunk a telefonjaba volt elmelyedve, nem is velem torodott vagy azzal amit mondok, csakis a baratjaval. Amikor mar besokaltam, megkertem hogy foglalkozzon velem is picit tobbet, mire o kozolte h az utobbi hetekbe semmit nem mondott el nekem, mert en csak az en gondommal vagyok elfoglalva, es mert nem is hallgatom meg ahogy a baratjarol aradozik.(azert volt ez mert egy hete szakitottam a baratommal.. DE empatiat vigasztalast nem kaptam tole..) majd a baratja is kiosztott h nekem a kapcsolatom egy nulla volt es ne szoljak bele az ovukebe.baratnom letiltott. Telefont nem veszi fel. Ez egy hete tortent. Nagyon hianyzik. Azt erzem ha ki is bekulnenk se tudnek ugy nezni ra mert a het evet eldobta teljesen. Azt mondta soha nem akar velem beszelni. Meg se bantottam. Csak szerettem volna hogy picit tobbet foglalkozzon velem.. Tudtm hogy a heten a baratja taborba megy, biztos voltam h akk most majd a bnomnek hianyzok es ramir. De nem igy lett.. Nem tudom mit csinaljak.. Rettenetes hogy elvesztettem a legjobb baratnom es az megrosszabb h neki ez semmit se jelent..Tanacsot szeretnek, velemenyt vagy barmit. Koszonom minden egyes embernek aki ir.

#Baratno.veszekedes.barat
2013. jún. 24. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hű, tényleg elég rossz lehet ez az egész. Haragszol rá, amiért otthagyott? Tombold ki magad! Szerintem, ha ő nem keres, te se keresd... Ki kellett volna állnia melletted, amikor ott hagyott! A barátság mindig fontosabb a szerelemnél, mert ha annak vége, hol lesznek a barátok? Amikor a lány szakítani fog a barátjával, és rájön, te nem vagy ott, akkor kell menned. Vagy megy ő magától is. Nyugi, minden rendben lesz! Ha pedig nem jön vissza, és elutasít, akkor vessen magára!

Ha van valami változás, írj!

:)

2013. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!