Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megálmodhatjuk a...

Szerintetek megálmodhatjuk a jövőt? Vagy ti mit gondoltok mit jelentenek az álmaink? Küldenétek nekem ilyen oldalakat amik ezt a témát boncolgatják? És persze írjátok le ti is hogy mire gondoltok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 23:32
 1/3 anonim válasza:
hogy érted hogy a jövőt megálmodni? én nekem szoktak olyanok lenni,hogy álmomban látok ilen kis képeket/jeleneteket.. de olyan rövid ideig, mintha csak ránéznek egy képre, csak mozog is, pár másodperc. de másnap erre vagy halványan emlékszem, vagy csak amikor már megtörténik akkor veszem észre,hogy ezt már "megálmodtam" volt már párszor ilyen. mondok egy példát. egyszer azt álmodtam,hogy xy -al megyek egy olyan helyen, amit azelőtt hogy álmomban láttam volna sose láttam. aztán rá egy jó időre elmentünk valahova,külföldre, sétáltam xy-al és hirtelen beugrott,hogy ezt már megálmodtam..
2013. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mármint azt,hogy sétálok azon a helyen
2013. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ilyesmire gondoltam amikor azt mondtam, h "megálmodni a jövőt". Anyum szerint ha kihasználnánk az agyunk 100%-át, akkor képesek lennénk látni a jövőt. És amikor álmodunk, a tudatalattink jobban működik és ezért lehet h előre álmodunk dolgokat. Mondjuk ez az ő szájából kicsit érthetőbben hangzott..:D mondjuk én ebben nem hiszek.. csak kíváncsi voltam hogy ti hogy álltok ehhez, mert engem mostanában nagyon foglalkoztatnak ezek az álmokkal kapcsolatos témák, mivel sokszor olyanokat tudok kreatívkodni éjszaka.. mindegy várom a további válaszokat:)
2013. jún. 25. 01:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!