Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Millenium falcon, vagy serenity?

Millenium falcon, vagy serenity?

Figyelt kérdés
melyik jobb űrhajó, és miért? vagy ha tudsz mást ebben a kategoriában.

#űrhajó #Firefly #Serenity #millenim falkon #yt1300
2013. jún. 25. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Falcon lenyomja a csillagrombolókat is!
2013. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak szeretnéd, h lenyomja a rombolót, de ne csak a harcot nézd, mert a serenitynek nincs is fegyvere... de jó, ez is egy vélemény.
2013. jún. 25. 00:50
 3/15 anonim ***** válasza:
A Millenium Falcon, mert SW fan vagyok, és mert a serenity nem tudom micsoda, és mert a Millenium Falcon másfélszer gyorsabb a fénysebességnél. :D
2013. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mégegy elfogult válasz... amúgy ajánlom nézd végig, a serenity-t... mozicsillagon fenn van, úgy keresd, hogy firefly...
2013. jún. 27. 07:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Okés. Akkor megnézem, aztán írok egy új véleményt.
2013. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ha sw rajongó vagy, akkor már csak elvből is milenium falcon-t fogsz mondani... de amúgy szerintem kategóriájában elég hasonló a két gép... szóval, ha lehet akkor technikai szemszögből próbáld megközelíteni a dolgot.
2013. jún. 27. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Rendben. Nyugi, tudok objektív lenni. :D
2013. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, öreg, megnéztem a Serenity-t. Előszöris a film rohadtmód tetszik, másodszor azt mondanám, hogy most már döntetlen. A Millenium Falcon és a Serenity közül nem tudnám eldönteni, hogy melyik a jobb. Mindkettő elég nagy dolgokat vitt véghez a legénységgel, mindkettőnek halállaza a kapitánya, és szerethető a bandája, és mindkettő egy nagyon jó filmben szerepel. Gondolom azért tetted ki a kérdést, mert te se tudtad eldönteni, úgyhogy velem most nagyon sokra mentél, dehát ez van, elnézést. :D
2013. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ugye ugye... nem is olyan könnyű a dolog... bár a falconnak van fegyverzete, de a serenitynek meg két kompja, megy egy sokkal tágasabb raktára.
2013. jún. 28. 08:09
 10/15 anonim ***** válasza:

ennek a Serenitynek még én is komolyabban utánanézek még, de így előrebocsájtva


A Falconról

a Sólyomnak vannak titkos reteszei... hivatalosan csak sima teherhajó, de egy csempésznek szüksége van bizonyos.. testreszabásra..:D

és hát a YT-1300as baromi régi gyártmány, úgyhogy Solo tulajdona gyakorlatilag muzeális érték...

viszont egy ócskavas:D mármint ha valami biztos, akkor az az, hogy el fog romlani benne valami.. öreg szerkezet, és egy teljes vezeték és rendszerfelújítás ugye nem kis munka, egy galaxis megmentése közben nemigazán ér rá az ember:D


a fegyverzet egy dolog... van ugye két ágyúja, ami elég hasznos.. de pl az alsó beépített sugárvető szerintem marha praktikus:) (mint azt a Hothon láthattuk is)


jó kezekben jól mozog, jól manőverezhető, viszont nagyon széles, lapos, vagyis felülről és alulról szép nagy célpontot biztosít


a Serenityről később, miután megnéztem:D

2013. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!