Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekel valakit egy Halálos...

MissHungary kérdése:

Érdekel valakit egy Halálos Iramban fanfiction? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában lettem nagyon oda a Halálos Iramban filmekért és mivel az egyik nagy szenvedélyem az írás, így nem volt számomra meglepő, hogy a kedvenc film(ek)ből fanfiction ötlet lett. De szeretném kikérni mások véleményét is. Szóval... kérlek azt is írjátok le, ha NEM tetszik, vagy NEM érdekel, mert tényleg érdekel, hogy elég lesz-e ha csak a gépen írom a történetet, vagy megéri azt is, hogy nyissak blogot is.


[A történet az első film után játszódik]


Történet: Négy év telt azóta, hogy a Toretto csapattagok útjai szinte teljesen szétváltak. Az eddig Kanadában meghúzódó Leon felhívja Domot, hogy Letty-vel együtt látogassák meg őt újdonsült Miami-i otthonában. Hogy megünnepeljék a kis összejövetelüket, Leon javaslatára átruccannak Jacksonville-be egy versenyt megnézni. Azonban belebotlanak Brianba és a barátaiba, amint megérkeznek s egy rövid szócsata után Brian kihívja Letty-t, hogy álljon ki Roman húga, Mercuri (Mercedes) ellen. Valamiről azonban egyikőjük sem tudott: egy ideje Florida államban szó szerint vadász idény van az utcai autóversenyzőkre. Szinte minden második verseny vérfürdővel ér véget - de ha gyilkosság nem is történik, valakit biztos meglőnek, nem is egyszer. Most is majdnem így végződik, amikor a két lány futamát három Nissan zavarja meg. Szerencsére Dom és Brian megmenti Letty-t és Mercurit is. Ezután a két férfi szövetséget köt, hogy a végére járnak a támadásoknak és elhatározzák, hogy megállítják a fejvadászokat. Azonban nem lesz olyan könnyű a dolguk, mivel az FBI megtudta, hogy a korábbi versenyen Dom és Brian is részt vett, ezért Luke Hobbs különleges ügynököt bízzák meg, hogy elkapja őket és a csapatukat.


Ez nem a prológus(!). Őszintén kérlek, hogy mondjátok el, hogy van-e értelme megnyitni a blogot vagy sem. Facebookon benne vagyok pár "blogos" csoportba, ott is kitettem a fenti szöveget, mert gondoltam ha mások is megkérdezik, hogy tetszik-e a többieknek a történetük. De a többiekhez hasonlóan az enyémre sem válaszolt senki... ezért próbálkozom most itt.


ui.: Bárki véleményét meghallgatom!


2013. jún. 25. 13:08
 1/3 anonim válasza:

Nem vagyok nagy halálosiramban-fan, úgyhogy nem valószínű, hogy rendszeres olvasód lennék.


Egy hozzáfűznivalóm lenne azért: szerintem az nem túl férfias, hogy egy srác kihív egy csajt (vagy bárkit), hogy valaki más ellen versenyezzen. :)

2013. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit! ;)


De egyébként úgy van, hogy Mercuri akkor versenyezne először és azért mentek el akkor este, hogy neki találjanak ellenfelet. És mivel Brian és Dom akkor kicsit "osztották" egymást és Letty is ott... így ez lett belőle.


És köszi hogy válaszoltál!

2013. jún. 25. 13:51
 3/3 anonim válasza:
Engem érdekelne!:) Úgy hogy ha belinkelnéd annak nagyon örülnék!:) Vagy ha felvennénk a kapcsolatot: kiaraszabo@hotmail.hu -n írhatsz nekem nyugodtan!:))) Köszönöm:)
2014. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!