Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megközelítőleg hány füves...

Megközelítőleg hány füves élhet Magyarországon?

Figyelt kérdés
szóval igazából nem tippekre lennék kíváncsi, bár leírhatod ha csak meg szeretnéd tippelni. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy meg lehet-e határozni ezt a számot viszonylag nagy pontossággal anélkül, hogy legalizálnák a füvet? vagy van-e egyáltalán módszer erre? és legvégül, ha tudsz valahol egy linket, ahol ezzel a kérdéssel foglalkoznak, azt bemásolnád nekem?
2009. okt. 14. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és az én véleményem az, hogy kb félmillió füves lehet M.O.-n, csak bujkálnak.
2009. okt. 14. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem akár több is lehet, mint félmillió, de alkoholista még mindig több van a fiatalok között is.

a szociológia nem tudom hogy viszonyul ehhez a kérdéshez, de minden felmérést fenntartással kell kezelni, amíg ilyen elavultak a törvények.

2009. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az Eurobarométer 2006-os felmérése szerint a lakosság 13%a legalizálná a füvet magyarországon.


ez egy 2006os felmérés tehát 3éves, azóta csak gyarapodott ez a szám. Jah de azt is bele kell számítani, hogy akik legalizálnák, nem mind fogyasztják.

2009. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de tuti szívnának, ha legális lenne :D
2009. okt. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!