Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megmondaná valaki, h mi annak...

Megmondaná valaki, h mi annak az online játéknak a neve amiben egy tisztaságmániás őrült takarító egy üvegburokba zár egy várost és egy állat egy leborotvált, hipnotizált vakonddal-aki arra van hipnotizálva, h folyton takarítson - meg akarja menteni?

Figyelt kérdés
Asszem valami francia oldalon láttam, és rengeteg elősztori és átvezetősztori volt benne.... vmi rajzfilm játéka lehet (de nem biztos, csak tipp), még anno kisebb koromban játszottam vele, és nagyon rám jött, h újra játszani akarok vele...jah és ha vesztettem és nem sikerült teljesíteni egy pályát, akkor a főhőst is leborotválták és hipnotizálták arra, h folyton takarítson... elég beteg játéknak hangzik, és az is.... XDD pls vki segítsen!! (linket is küldhet)

#játék #megmentés #vakond #őrült #tisztaságmániás takarító #fertőtlenített város #pucér vakond
2013. jún. 26. 14:40
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, ismerek olyat aki élvezné is ha leberotválnák a főhőst :)
2013. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAM! HA VALAKIT ÉRDEKEL: [link]
2017. jún. 1. 20:40
 3/3 anonim válasza:
Hello. Nem jó a link. Esetleg meg tudnád mondani, mi a címe?
2018. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!