Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem tud segíteni...

Valaki nem tud segíteni angliai munkába szeretnék kiköltözni a családdal együtt persze előtte csak én?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajrá! Nincs kinn ismerősöd? Én vadidegenekben nem bíznék. De benned se fog senki. Mondjuk én felajánlom, hogy segítek, kérsz szállást tőlem, amíg nincs munkád, addig kérsz, hogy ne kérjek szállásdíjat, meg semmit. Ha nem találsz melót, akkor meg bukok rajtad annyi villany fogyasztást, amennyit fogyasztottál, meg persze gázt. A többi kábé fix. Aztán mi van, ha a nyakamon maradsz, nem vagy hajlandó kiköltözni, nincs pénzed hazamenni...

Vadidegenektől ne kérj segítséget, mert nem fognak segíteni....senki nem kockáztatná be.

Legyen megbízható ismerősöd ott, ahova menni akarsz. Ne máról holnapra döntsd el, hogy ki akarsz jönni, előbb tájékozódj MINDEN téren, s ha még továbbra is ki akarsz jönni, akkor lehet megszervezni a dolgot. (Az én kiutazásomat 3 éves adatgyűjtés előzte meg, na persze fél év is elég lett volna, csak még tanultam:D)

2013. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!