Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vertek már meg utcán szórakozó...

Vertek már meg utcán szórakozóhelyen minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már kötöttek belém csak úgy, de verés nem lett belőle:D
2009. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Buszon.. 13 éves lehettem.. Csak ültem beszélgettem bnőmmel.. 2személyesbe én ültem kívül.. Oda jött egy kb. 35 éves nő és lenyomott egy pofont.. Akkorát még soha életemben nem kaptam.. Elég brutális volt.. Két 17 körüli srác lerugdosta a buszról a nőt.. Nagyon durva volt..

kb. 2 hete pedig megyek a Körtérnél.. át a zebrán erre részeg cigány hapek volt vagy 50 éves.. elkezd kiabálni velem, h "Megöllek Baz.meg!" és elkapta a nyakam.. Hát alig tudtam lefejteni a kezét a nyakamról.. De éppen, h csak elkezdte szorítani, szóval nem történt nagyobb testi problémám.. Hát ez Magyarország.. És még csak 16 vagyok, de már kocsiba is beakartak húzni.. Fincsi.. vonzom magamhoz az elmebeteg embereket.. ennek az eredménye pszichológushoz járok reggel telefonon tartom anyámmal a kapcsolatot amíg a sötét utcán végig megyek.. És minden cigánytól vagy férfitől félek. És üldözési mániám van..

16/L

2009. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. És hozzá tenném, h ez a fojtogatós fényes nappal történt, és senki oda nem jött volna, h úristen mi van veled, hívjunk rendőrt vagy bármi.. Felőlük, ha nem szabadítom ki magam ott meg is pusztulhatok..
2009. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesóm kiment Londonba melózni, 1.hétvégéjén elment bulizni, leütötték a discoba, másnap a kórházba kelt fel...Azt sem tudta, h merre lakik, de végül is odatalált. Vannak még idióták.
2009. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy 2 éve....egy téli napon edzésről hazafele olyan 6 óra körül (már sötét volt ) buszon utaztam ...aztán az egyik megállónál felszállt vagy 10-12 velem egykoru cigány gyerek...ott már éreztem hogy gáz van....hátrajöttek hozzám és először csak egy zsepit kértek. Aztán mikor szálltam volna le akkor mondták hogy le ne merjek szállni....hát én leszálltam és leszálltak utánam. De amúgy rendesek voltak mert a 10-12 böl csak vagy 6an jöttek rám a többi nézte...
2010. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!