Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan mondjam meg...

Nem tudom hogyan mondjam meg nekem problémát állandóan nyitva van az ablak?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyik hozzám tartozómmal a 3. közös albérlőimmel lakom egy fedél alatt. 1 évet nem közelíti annak nálam laknak de már zárt tetőtéri szobámon keresztül érzem azt, hogy jön fel huzat lenti nappaliból a folyamatosan bukóra nyitott ablakon keresztül. Hiába szóltam erről az érintet hozzám tartozómnak nem hisz nekem. Ha meg az közös albérlőimnek szólnék erről akkor húzogatnák a szájukat. Fogalmam sincs mit tegyek nem biztos bele egyezést kapok abban lenne pénzem szigetelt hálószoba ajtóm legyen. Attól tartók lenne ilyen hálószoba ajtóm akkor ezt fogom érezni tetőtér alatt nyitva lenne nagyobb nyílás záró. Legszivesebben szó nélkül ott hagynám a házamat ami nem a saját nevemen van és haszonélvező jogot élvezek hivatalosan. Nincs erre pénzem albérletbe költözek nem történik valami változás amit szeretnék.

#kezelés #konfliktus #albérlő #megtalálás #hozzátartozóval #kérésében.
2013. jún. 26. 22:36
 1/1 anonim válasza:
he?
2013. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!