Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képen ronda vagyok, viszont...

Képen ronda vagyok, viszont videóban nem. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Képen nagyon ronda vagyok . De télleg. Nem lehet normális képet csinálni rólam.Viszont tükörben, viszont nem így látom magamat.Persze télleg nem vagyok világszépe, de azért még is normálisabban nézek ki benne, mint képen. Le videóztam magamat kiváncsiságból, (mert olvastam, hogy a fénykép a valós mivel a tükör a fordított énedet mutatja) és videóban is tök normális fejem van.
2013. jún. 27. 13:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont tükörben nem így látom magamat * bocsi.
2013. jún. 27. 13:06
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes. :) DE: videóban általában mindenki jobban néz ki, mert akkor "élsz", mozogsz, egy fotón viszont mozdulatlan, merev állapotban vagy. ilyenkor egy pillanat van kiragadva a mozdulatsorodból, ami jelen van videó alatt is, csak ott nem tűnik fel, mert olyan gyorsan mozogsz, hogy a szemed nem veszi észre a kevésbé előnyös pillanataidat... sajnos vannak olyan peches emberek, akiknek nagyjából az összes fotójukon azt az egyetlen hülye pillanatot sikerült lekapni... nem azt mondom ezzel hogy mindenképpen hülyén nézel ki a fotókon, és nincs mentség, csak sajnos ilyen előfordul. de ne izgulj, ez lehet ideiglenes is, pl rólam egész kiskoromtól alsós koromig jó képek készültek, aztán volt egy hosszú időszak, 10-18 éves koromig viszont szörnyűek.... de ez már mostanra elmúlt, megint lehet rólam jó képeket csinálni.

(azok az emberek szoktak általában kicsit hülyébben kinézni a képeken, akik valamiért -nem tudatosan-ráparáznak a fényképezésre, és izgulnak, hogy hogyan fognak kinézni, aztán meg a végén mégis hülyén néznek ki..tapasztalat :) )

amúgy ha szeretnél még kísérletezni, akkor videózd le magad úgy, hogy a tükörbe nézel, és a videó ne téged, hanem a tükörképedet vegye fel. vagy ugyanezt fényképezőgéppel.

2013. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy jó fényképhez ami kell:Fotogén ember meg egy profi fotós.De ha nem vagy fotogén,az sem gond mert ha profi a fotós és segít a beállításokban akkor jó képet lehet csinálni nem fotogén emberről is.

Én fotogén vagyok,de amatőr csaj annyira amatőr hogy mindenki bujkál előle,nos az csinált bűnronda képeket! :)

2013. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!