Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vampire Knightban Ichijou...

A Vampire Knightban Ichijou tudja hogy Zero vámpír?

Figyelt kérdés

Eddig mindenhol azt írták, hogy az éjjelisek közül csak Kaname és Aidou tudja, hogy Zero vámpír.

De az 5.részben Ichijou születésnapján Yuukinak valami sárga italt ad, Zeronak pedig vértablettás italt, és Zero szemébe nézve mondja, hogy "az éjjeli tagozaton csak a mi véreinkkel találkoztál, de vannak nálunk alntosabbak is, sőt vannak olyanok is akik korábban emberek voltak".

AKKOR MOST ICHIJOU TUDJA????



2013. jún. 27. 13:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem igen
2013. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Neo22 válasza:

nos ez lehet hogy kicsit spoiler tartalom lesz >< de bocs xD

Ichijou hogyne tudná hogy vámpír Zero? Ichijou szeme láttára harapta meg Hio Shizuka Zerot mikor lemészárolták a családját, És Shizuka pedig mint tudjuk tisztavérű nemes. Szóval igen tudja :P

2013. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor így már értem! Az volt a baj, hogy nem tudtam, hogy Ichijou látta, mikor megharapta Shizuka. Én úgy tudtam hogy csak Ichiru látta Zero-n kívül.

2013. jún. 28. 14:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint Takuma Ichijou mondta az idézőjelben leírtakat. nem Kiryu Ichiru.
2013. jún. 28. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvass bele a mangába, az animében én is láttam olyat, amire csak néztem h ez most mi. A manga szerint úgy emlékszem, nem tudja. Nézd meg abban.
2013. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké utolsó kommenbtelő köszönöm az ötletet!
2013. júl. 1. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!