Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a facebookom?

Figyelt kérdés
Ma amikor felmentem facebookra nagyon akadozott. Rákattintottam valamire és egy fél óra múlva hozta ki nem tudtam írni rendesen mert az is akadozott. És még most is ilyen. Azt hittem, hogy az internet rossz, de minden más oldal tök rendesen működik. Mi lehet? Hogyan javíthatnám meg, mit kéne ezzel csinálni? Légyszi segítsetek! Fontos!!!
2013. jún. 27. 19:49
 1/2 Bruce_Wayne ***** válasza:
ez az apokalipszis jele!!
2013. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem azért... De ez azért lenne fontos, mert nincs pénz a telefonomon, hogy felhivogassam a barátnőmet aki most nyaral, úgyhogy személyesen se tudunk találkozni. Szeretném vele tartani a kapcsolatot. Az válaszoljon, aki tud is segíteni, ne azok, akik tök használhatatlan válaszokat tudnak produkálni.. Thx
2013. jún. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!