Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek visszavihetem a...

Szerintetek visszavihetem a Tescoba az egész dinnyét, miután itthon kiderült, hogy poshadt, savanykás és kásatenger az egész, viszont ott semmilyen lehetőség nem volt megnézni? Van hozzá jogom, hogy visszavigyem és valamilyen módon kárpótoljanak?

Figyelt kérdés
Felháborítónak tartom, hogy a mai világban megcsinálnak ilyet! Miért nem írták ki rá, hogy érték csökkent termék, akkor lehetett volna jogom dönteni, hogy kockáztatok-e. A szívem szakad meg és szándékosan nem említettem a súlyát és az árát, mert nem erről van szó, hanem, hogy minden szemetet megvetetnek velünk.
2013. jún. 28. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Ne, vihetsz vissza egy etelt azert, mert nem izlik az ize

Az csak egy dolog, hogy azert nem izlik, mert ro lott es ratyi....

Felhaborito, ebben igazad van, de tobbet nem tehetsz:/


Amugy eddig pont ezen gondolkodtam, ki az a marha, aki aruhazban veszi a dinnyet..... piac! Ott meg meg is lekelik a nenik, es nem veletlenul... mert ok is tudjqk, hogy batran mutogathatjak, mert finom:)

2013. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy az lesz a konzekvencia, hogy aki áruházban vásárol, az megérdemli, de ha hiszed, ha nem, áprilisban voltam ott utoljára egy mosóporért. Teljesen kiesik, elvétve tévelyedek arra. Most valakit vittem és adott volt a lehetőség. de annyira kikészítettem magam rajta, hogy fizetek valamiért, és ott ..sznak át, ahol nem szégyenlik. Meddig lehet ezt megcsinálni? Kiábrándító.
2013. jún. 28. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont visszaviheted, mert nem megfelelő a minősége, romlott.
2013. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oreg.. azert nem azt mondtam, hogy megerdemled meg dogokj meg, csak azt, hogynerre szamithattal volna..

Amugy ha romlott cuccal vagy, akkor inkabb fogyasztovedelemnek szolj...de eleg faraszto ugy lenne, es nem kapnal finom dinnyet helyette, ugyhogy nemhiszem, hogy nagyon megeri

2013. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerinted ki lát bele a dinnyébe? Lékelés azért nincs, mert a hatóság belekötne mindenbe(engedélyek, fertőtlenítés,stb...)

Legközelebb visszaviheted, visszafizetik az árát!

2013. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Mivel nem régiben egy új törvény lépett életbe vagy csak a Tesco döntött így nem tudom, de ha pl veszel húst és otthon kiderül, hogy büdös, romlott amit mondjuk nem vettél észre mialatt vásároltad akkor a blokk ellenében visszaviheted még az nap és vissza is adják az árát. A dinnyével is tehetted volna ugyanezt, ha megőrizted a blokkot. Macerás meg minden, de hidd el készségesen segítettek volna neked.
2013. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké...tanultam a dologból...soha többet nem veszek dinnyét ott. Nem vittem vissza, mert azt hitték volna, hogy a pénz miatt csinálom. Vettem máshol. Finom volt.
2013. júl. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!