Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OBI áruházban fűnyírót venni?

Gyuribacsika kérdése:

OBI áruházban fűnyírót venni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy miként működik a vásárlás fűnyíró esetében, ha házhoz szállítással kérném, mert van elvileg az OBI -ban. Szóval a fűnyíró részlegen kiválasztom az adott fűnyírót és szólok egy eladó kollegának.Aztán kell papírt kitölteni vagy mikor kell fizetni a terméket és hol ? Azt már a kasszánál? A szállítási költséget meg gondolom majd ha meghozták.

2013. jún. 29. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni ?
2013. jún. 29. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Kert osztalyon kivalaztod a termeket, szolsz az adott.osztalyos kolleganak. O a gepben beviszi vevomegrendelesre a dolgokat, elballagsz a penztarhoz (vevoszoli). Ott mar a papiron elv.rogzitve van, hogy hazhozszallitassal kered. Kifizeted a termeket+szallitast es megadott napon szallitjak neked.


Egyebke.t k.draga a hazhozszallitasi dijunk, igy old meg valahogy a hazavitelt, ha tanacsolhatom.

Persze, ha tobb 10ezer forintos a termek akkor gondolom belefet, de egy 20ezres termeknel+3-6 ezer?! Szerintem penzkidobas.


Ja es a garanciat jol nezd meg, hogy lepecseteltek-e ;)

2013. júl. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a teljes körű tájékoztatást tényleg nagyon hálás vagyok :) Esetleg a Tescóban olcsóbb a szállítás nem tudod ?
2013. júl. 1. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én az OBI-ban dolgzom.

Hívd fel a TESCO-t, biztos megmondják, hogy mennyibe kerül :)

2013. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!