Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS nagyon fontos! Melyiket...

SOS nagyon fontos! Melyiket válasszam modellkedés vagy iskola? ( bôvebben lent )

Figyelt kérdés
tudom nagyon fontos az iskola.. de modellkedésbe sikeres lehetnék 3 nemzeközi ajánlatom van portfólióm van ( az ügynökség fizette !!) szeptemberbe mehetnék Párizsba 3 hétre majd Szingapúrba 4 hónapra ... ez mind szép ès jó de a tanulás nélkül ha kiöregszek semmire nem megyek.. mit ajánlotok? köszönömmm !! 17/L

2013. jún. 29. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!


A válaszomat meg is írtad. Kiöregszel, esetleg elb... valamit vagy lesz egy baleseted akkor lehet hogy már nem fogsz tudni modellkedni így jól meg is szívhatod hátralévő életedben. Viszont ha szerencséd van akkor a nyomdokaimba is léphetsz.


Üdv Haris Pilton

2013. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát kõszi xD
2013. jún. 29. 18:17
 3/4 Aurora117 válasza:
Én nem tennék fel mindent a modellkedésre, szerintem érettségizz le és aztán adj bele minden energiádat. Ha kiöregszel tényleg semmire nem mész. Ha most is van munkaajánlatod, akkor máskor is lesz :)
2013. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jún. 30. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!