Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyakomplexus? 18 éves fiú...

Anyakomplexus? 18 éves fiú vagyok, mindig az idősebb nőkhöz vonzódtam (már óvodás koromban is). Kb.30-45,50, ami még bejön.

Figyelt kérdés
De voltam kb. 1 éve szerelmes egy lányba, aki tőlem 2 évvel fiatalabb(1.5 évig voltam szerelmes belé). De valahogy könnyen megunom az összes lányt... nem tudom miért van ez... nem kötnek le, mármint pár napnál, hétnél tovább. Barátnőm még nem volt, mert nem érzem azt, hogy nekem való egy kapcsolat.
2013. jún. 30. 12:23
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs, hogy félbe írtam a kérdést, de máshogy nem engedte :)
2013. jún. 30. 12:23
 2/2 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, hogy nem tipikus érzéketlen nagyképű gyerek vagyok, sőt kicsit talán 'érzelgősebb' a többieknél, mert amikor szeretek(szerettem egy lányt), akkor jobban úgymond bennem volt az érzés, mint amit bárki mástól látok
2013. jún. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!