Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződés megszegéséért...

Szerződés megszegéséért milyen büntetés jár/járna?

Figyelt kérdés
Vettem egy aukciós oldalon telefont. 70.000 forintért árulta az eladó. Leütöttem, elvittem. Azt tudni kell, hogy átvételnél személyes, előreutalás és utánvétes átvétel volt megadva. Jött is az email, hogy előre utalással kéne fizetnem. Személyes átvételt választottam ki, így írtam az eladónak, hogy személyesen veszem át mindenképp. És akkor írta, hogy nem nagyon van otthon senki, csak este 9 után. Mondtam neki, hogy nem gond. De jöttek a kifogások, hogy így meg úgy. Aztán később már azt írta, hogy tönkrement a teló, így nem küldi el. Ezen az oldalon a szerződés úgy szól vagyis a szabályzat, hogy az eladó köteles átadnia a terméket a vevőnek. Ez nem történt meg, nem is utaltam semmit. Aztán láttam, hogy többször is visszarakta az adott hirdetést. Ha feljelenteném lenne belőle valami? Illetve ha igen, akkor mit szabhatnak ki neki? Mert ne nagyon maradjon már az ilyen ember fent az oldalon. Az oldalnak már jelentettem.

2013. jún. 30. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez tuti átverés,ezt jelenteni lehet de hogy milyen eredménye lesz azt nem tudni...

Viszont itt nem árt ha rákérdezel

[link]

Az ilyen embereknek tuti eltörném a kezét!

2013. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!