Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A segítségetekre van szükségem...

A segítségetekre van szükségem. Mit tegyek? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
Van egy Androidos telefonom. És minden ilyen telefonon van képernyőzár tudjátok ujjal egy mintát kell rajzolni... Én ezt biztonsági okokból csináltam, volt egy jól megszokott mintám, amit mindig elhúztam és bírtam használni a telefont. Ám a nálam 3 évvel fiatalabb 12 éves öcsém megakart heccelni, és átmintázta a kódot, mikor visszakértem tőle próbáltam felnyitni nem sikerült. Gondoltam talán kiment a fejemből és egy csomószor újrapróbáltam, sikertelenül. Mikor már jelezte, hogy ez az utolsó öt lehetőség, odamentem az öcsémhez is kikérdeztem az esetről. Mindent elmondott, és bocsánatot is kért, de ő sem bírta feloldani, kitudja miért, akarva vagy akaratlanul. Elment az utolsó öt próbálkozás is és már a telefonon használt email címem kérte. Viszont azt én sem tudom mi, hiszen már elég régen csináltam.Rengetegszer próbálkoztam minden lehetséges címet és jelszót kipróbáltam, amiket csak használtam, de nem jártam sikerrel. És a jelenlegi helyzet szerint nem tudom a telefonom használni. Segítsetek!!! Előre is köszi :)

2013. júl. 2. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen telefon pontosan? ha azt tudom talán tudok segíteni
2013. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy ZTE BLADE III
2013. júl. 2. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyári beállításokat kell visszaállítani, de azzal minden letöltött, vagy a te általad rá tett program/fájl törlődik:

Ha minden igaz kétféleképpen lehet megoldani az 1. hogy segélyhíváshoz beírod ezt: *983*987#

a 2. [link] itt le van írva, ha nem menne írj és keresek mást

2013. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Sikerült :)
2013. júl. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!