Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft valaki segitene?

Minecraft valaki segitene?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok bejelentkezni kész az 1.6.2 letötöm a minecraft.net ről hiába regisztrálok az iméllel nemlehet bejelentkezni és fogalmam sincs hogyan adjak magamnak és amikor kijelentkezek és visza beakarok akkor nemengedi miért van ez?Köszi előre a válaszokat!

2013. júl. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvetted a minecraft-ot?
2013. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
o.O? Sok olyat látam aki kijelentette ,hogy nem eredeti de mégis be tudott lépni !!!
2013. júl. 3. 15:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki magyarázza már el hogylehet 1.6.1 re váltani!
2013. júl. 3. 17:40
 4/7 anonim válasza:

Az 1.6.2-ő höz új kliens kell.Amit TE letöltöttél az az eredetiseknek jó.És TE valószínűleg NEM vetted meg a játékot.Az interneten vannak tört kliensek, AZT kell letölteni.DE VIGYÁZZ!Vannak vírusos kliensek is..Ezért ajánlatos MEGVENNI a MineCraftot.DE!Van egy tört kliens, ami nem vírusos, viszont az MÉG 1.5.2


ITT A LINK: hu-minecraft.net

2013. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rohadj meg xD sikerült e nélül is elinditrani a minecraft.net RŐL LETÖLTÖTT minecraftot avval ,hogy PLAY OFFLINE MEGVÉTEL NÉLKÜL xD!!!!!!!!
2013. júl. 3. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, de így vmi Player[számok] lesz a neved és nem tudsz majd szervereken játszani (csak törteken, de az szégyen..).
2013. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
LOL akkor én szerencsés vagyok mer amikor bejelentkezéskor irtam a nevem aztán login és play affline és a szerókon is az a nevem nemtom hogylehet akkor ez xD
2013. júl. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!