Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szretnék egy gázpisztolyt...

Szretnék egy gázpisztolyt önvédelmi célokra és nem igazán tudom, hogy milyet kéne szóval ebben szertnék segítséget kérni, meg abban hogy hogyan tudok erkölcsi papírokat szerezni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

"Erkölcsi papír":


Bemész bármelyik postára és ott veszel egy adattovábbítási igénylőlapot 150 forintért. Ezt kitöltöd és a kapott borítékban bedobod egy utcán lévő piros postaládába. Kb. 1 hét múlva megjön az erkölcsi. Ezzel elmész a rendőrségre, adnak két csekket összesen 5100 forintról és egy kérelmezőlapot. A csekkeket befizeted és a kérelmezőlapot kitöltöd. Visszamész a befizetésigazolásokkal és a kérelmezőlappal a rendőrségre és viszed magaddal már a pisztolyt és annak az MKH kártyáját is. A pisztolyt megnézik, majd azonnal visszaadják. A kártyára már nem emlékszem.

Jó esetben egy hónap múlva megkapod az engedélyt.


Elsőre egy revolvert érdemes venni. Nekem egy Zoraki R1 GG-m van, majd rá fél évvel vettem az öntöltőmet, egy Zoraki 914-et, ami a tartalékfegyverem.

A 6-lövetűek sem olyan nagyok és ormótlanok, mint ahogy látszik. Csak a csövük legyen rövid. Lehetőleg 2 vagy 2,5 inches.

2013. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!