Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire vak,...

Csak én vagyok ennyire vak, hogy nem találom a TV2 honlapján?

Figyelt kérdés
Az RTL honlapján van olyan, hogy RTL most, ahol minden műsor részeit vissza lehet nézni az elejétől, a TV2 honlapján a teljes adásoknál csak pár műsort találok meg, és egyiket se látom első résztől, csak én vagyok vak, vagy csak tényleg az utóbbi pár rész van mindig fenn? Nem túl régi műsor érdekelne, vagyis nem elképzelhetetlen, hogy első résztől fenn legyen, mert az RTL-en csomó műsor fenn van elejétől.

2013. júl. 4. 23:52
 1/1 anonim válasza:
régebben én is néztem a bariköztöt így, de akkor ilyen lehetőség nem volt a tv2-nél. elvileg a műsorok közül sok fent van - pl Update Konyha (vagyis arról pont olvastam posztokban kérdést-választ a facebookon)
2013. júl. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!