Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vision Expressben dolgozik...

Vision Expressben dolgozik valaki? Milyen a munkaidő beosztás? Mennyire családbarát munkahely? Mennyi átlagosan egy héten a munkanap/szabadnap?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 09:58
 1/1 NagyEtelka válasza:
Én ott dolgoztam. Rettentően szar a beosztás. 6 napot is le kell húzni egy huzamba, napi 11 órát. Ha szólsz, hogy ma nem tudsz bent maradni szólnak, hogy van még rád 10 jelentkező. Sem a kisdolgodat, sem a nagydolgodat nem tudod tisztességesen elvégezni. Kajaidő úgy mint nincs. Ha szólsz, hogy kéred a jövő havi beosztást, akkor azt mondják, hogy nemsokára megkapod és úgy eliszkolnak, mint a patkányok, pláne a területi képviselő. Plusz pénzt beígérték, de azt se kaptam meg. 75 ezret kaptam kézhez és három hétvégén (szombaton és vasárnapon is) kellett dolgoznom érte. Ha valaki ide akar elhelyezkedni sok szerencsét hozzá. :) :) :)
2014. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!