Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék sztár?

Hogy lehetnék sztár?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lehetnék sztár... Van tippetek?? Szeretek fellépni, és nagyon sok koncerten, előadáson szerepeltem már. Kérlek segítsetek!! Tudtok segíteni??

2013. júl. 5. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tehetségkutató, vagy videómegosztókra pakolsz dolgokat, v szerzel vmi jó menedzsert, aki szervez neked, v először lehet ilyen szórakozóhelyeken is ismertséget szerezni...:)
2013. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :D Akkor keresek valahonnan egy menedzert :D
2013. júl. 5. 20:19
 3/11 A kérdező kommentje:
írok akkor egy jó dalszöveget, keresek táncosokat, szerzek ruhát, zenét, és voleá! Mehet a youtube-ra! :D
2013. júl. 5. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott van az x faktor vagy hasonló tehetség kutató műsorok.
2013. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kilari miatt akarsz sztár lenni ? Azért a valóságtól az elég távol áll , aranyos vagy (?) esetleg IDOL lehetnél de az meg magyarországon nem divat ( Ha nem tudod mi az ajánlom a The iDOLM@STER című animét )
2013. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát... Igen ami aszt illeti, kilari miatt... De én szerintem még várok vele egy jó 2 évet, mire 12 leszek, mert addigra már nem lesz ez akkora félhomály. Ja, és ami aszt illeti... Még sem a sztárság a legtutibb cucc... Pl. Sehova nem mehetsz álruha nélkül, mert mindig észrevennek. Ki se látszol a munkából: Pl. Szerepelj filmben, fotószkodj, és persze mellette ott a tanulás. Köszi amúgy! :D
2013. júl. 6. 18:26
 7/11 anonim válasza:

Kedves kérdező! :) Én is néztem a Kirarit, és nagyon szerettem... Én is kedvet kaptam hogy 'sztár' legyek...viszont! NE hidd, hogy a sztárság tényleg annyiból áll, ahogy azt ott láttad. Nem az az egyetlen hátulütője, hogy mindenhova álruhában kell menned... Kihasználnak, becsapnak és miután mindent jól megszereztek rajtad ki is dobnak. Ez a dolog nem habos torta, vagy nem mindig. És egy 12 éves kislányt a média eléggé jól szétcincál! Ha sikerül is befutnod... ne feledd el, hogy a hátulütője nem olyan kicsi, mint aminek a Kirari alapján gondolhatod. :) Persze, most még úgy gondolhatod, hogy erős vagy. és mégha nehezen is, de majd megoldod... de ha majd ott leszel... lehet visszasírod azokat az időket, amikor még csak álmodtál róla... és akkor már nem elsz visszaút. :)

15/L

2013. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

*még ha, lesz


előző voltam, csak elgépeltem ^^"

2013. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát... Még inkább várok vele... kb 15 éves koromig. Ja, és szerintem majd inkább németországban lesznek jobb útjaim.( mert idén költözünk ki)
2013. júl. 7. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szinésznő szeretnék lenni,de még csak jövőhéten megyek ki angliába egy művészeti iskolába de várok és tanuluk addig hogy nagyon jól beszéljem a nyelvet.


Magyarországon nincs sok esélyed max pár év múlva xfaktor vagy valami ilyesmi..esetleg jövőre ének iskolája

2013. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!