Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nemi szervemnél volt egy...

A nemi szervemnél volt egy lagy kullancs és csipesszel de benne baradt a feje és most kicsit piros ha arcszesszal bekenem jó lessz? ,

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A kullancsod már halott, meg egyébként sem piperkőc fajta. A némi szerveddel menj el orvoshoz. Mutasd meg a nemi szervedet. Semmilyen szesz nem jó.
2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre az agyadat már megfertőzte! Menj orvoshoz, altassanak el hogy ne szenvedj annyit!
2013. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt zacsi alatt :D

Mondjuk nekem sikerült egészben kiszedni. Legközelebb türelem, egy kullancscsipesz, ha kell tükör. A pirosság az gyulladásra utal, ne aggódj nem fogsz meghalni. Ha esetleg benn maradt a fej, akkor próbáld kiszedni, de ésszel elvégre érzékeny tájékon van. Mindenképpen menj dokihoz, az megmondja a tutit, én a tapasztalataimat mondtam, de lehet hogy nem ez segít rajtad.


Mellesleg a bal vállamban már 3 éve be van tokozódva egy kullancs rágószerve, néha ha úgy nyomkodom még látni is lehet.... és még egészségesebbnek mondhatom magam a nagy átlagnál :D

2013. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!