Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki ferjhez megy Amerika...

Ha valaki ferjhez megy Amerikaban, mennyi ido mig hozzajut a zoldkartyahoz es hol kell bejelenteni az igenyt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

allamtol fuggoen lehet fel ev vagy akar egy ev, nekem 4 honap 3 het volt :)


az USCIS weboldalan fent van minden, milyen papirt kell kitolteni, mit kell hozza csatolni, mennyit kell fizetni (nincs ingyen az igenyles) hova kell postazni, stb.

2013. júl. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1 eve bevan adva a mennyasszony volegeny esetere a bevandorlasi kerelem, tavaly oktober ota leszarnak, fizettunk erte.Minden reklamalasnal kapunk egy levelet, hogy 3o nap, ebbol van mar 5 db.

Ma osszhazasodunk es aztan nemtom mik a kovetkezo teendoim...kinn vagyok ESTA val .

2013. júl. 7. 19:27
 3/3 Eszter858585 válasza:

[link]


Ez a link jol elmagyarazza, en ket eve vegigcsinaltam ezt, ha kerdesed van irj privibe nyugodtan!

2013. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!