Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet abból valami baj, ha...

Lehet abból valami baj, ha folyton visszafolytom könnyeimet?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve, hogy nem sírtam. Nah nem mint ha nem lett volna rá alkalmam. Életem legroszabb hónapját éltem át. De megparacsoltam magamnak, hogy többet nem fogok sírni. Éreztem, hogy szemeim megtelnek könnyel de csak ennyi, nem hagytam, hogy kicsordúljon, próbáltam elterelni a gondolataimat. És hogy ebben a helyzetben sikerült visszafolytanom, biztos vagyok, hogy most már bármikor sikerülne. Származhat ebből valami baj?

L17


2009. okt. 16. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Barcsak en is ilyen eros volnek...
2009. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jót tesz, ha rád jön a sírás ugy igazán, jól ki sírd magad. Ugy mond, kiereszted a gőzt. Nem véletlenül van ez a dolog, hogy sírás. Jól tud esni néha, ha olyan helyzetbe kerülsz.
2009. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,lehet belőle baj,méghozzá nem is kicsi!

Vagyis,hacsak nincs akkora szellemi és lelki erőd mint Buddhának,Yodának,vagy a Vörös Power Rangersnek akkor talán megúszod.

Ezt ha elég hosszú távon csinálod,olyan boldogtalan,fájdalmas,és szürke életed lesz hogy lelkileg beleroppanhatsz!

Hogy miért?

Mert azok a könnyek,amiket ily hatalmas erővel visszafojtottál a lelked,a szíved könnyei voltak.

Muszáj lesz engedned a szíved,s a lelked szavának!

Legalább esténként,magányosan ereszd ki azokat a könnyeket,pityeregj halkan,vagy zokogj hangosan,Lehet hogy közben nagyon fáj,de kérlek!...

Kérlek...higgy nekem...jót fog tenni...

2009. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 4 éve nem sírtam, szerintem már nem is tudnék (fiú vok). Akkor könnyezek, ha ásítok. Egyébként nem tudom, anatómiailag milyen hatása lehet. Ez is társadalmi konvenció, a férfiaknak nem megengedett a sírás, mások szerint épp oly természetes, ők az egyenjogúság élharcosai. Szerintem, hogy is mondjam, egy síró lány sokkal "esztétikusabb", mint egy síró férfi, és végülis azt mondják az okosok, hogy megkönnyebbülsz tőle.
2009. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésem az előzőhöz(bocsánat az OFF-ért):


Szélsőséges kérdés:Ha egy Nő sír a halott férje temetésén,az természetes,de ha egy Férfi teszi ugyanezt a halott felesége sírja előtt az már "kevésbé esztétikus?"

2009. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet bizony.... Én is elfojtottam mindíg és váratlanul jött rám, de úgy, hogy csak néztem.... Sokkal rosszabb, mikor egyszerre, nagy erővel tör ki, mint amikor azonnal kiengeded a feszültséget. Én is tanultam belőle, hogy nem szabad elfojtani... Üdv: Gyuszi
2010. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!