Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HA McDonald'sba fel szeretnék...

HA McDonald'sba fel szeretnék mondani diákként, akkor azt mindenképpen a diákszövetkezettel kell közölnöm vagy pedig felmondhatok az étteremben is?

Figyelt kérdés
A diászövetkezet csak azért baj,mert Salgótarjában,ami innen elég messze van sajna.Válaszokat előre is köszönöm

2013. júl. 5. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


szerintem nem kell bemenni Salgótarjánba (gondolom rébuszos vagy), elég, ha visszaviszed a munkaruhádat, és megmondod, hogy puszilsz mindenkit, neked elég volt. én is mekis vagyok, a munka tényleg nem valami jó, meg van egy műszakvezető, akitől tényleg tartok, de vannak emberek, akik kezdenek a szívemhez nőni ott. te miért hagyod ott?

2013. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: azt is leírhatod, hogy hol dolgozol (kicsi az esélye), lehet, hogy ismerjük egymást :D
2013. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A diákszövetkezet a munkáltató, akkor neki kell felmondani.
2013. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.kommentelő:Még a kérdés kiírása utáni reggelen megoldottam.Bementem megmondtam,hogy nekem ez sok és fel szeretnék mondani.Azt mondták rendben akkor jövő hétre már nem osztanak be.Vissza vittem a ruhákat aztán eljöttem.Szóval fel lehet mondani a mekibe is :)

első 2 kommentelő:Siófokon dolgozok(dolgoztam) :) hála istennek.

2013. júl. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!