Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha, olyaba...

Szerintetek gáz ha, olyaba vok szerelmes akit még nem is láttam¿? Híreségre gondolok.

Figyelt kérdés
mert bele vok esve a one Direction tagjaba louis tomlinsomba és mikor este mindenki aludt a szobamba felfestettem őt mesefiguraba. nagyon imádom öt és mikr one directiont halgatok és louis kezd énekelni végig fut rajtam egy érés és libabőrös leszek...

2013. júl. 5. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, minden tini átesik ezen, ezek a plátói kis fellángolások hozzátartoznak a felnőtté váláshoz, majd kinövöd.
2013. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

osztalytarsamba annyira bele voltam esve h mikor meglátta elpirultam nem bírtam megszólalni a torkomba csomó volt...

de szerintem ha louis t megláttam elájulnek mindig vele almodok ....

volt h 1 szer azért sírtam mert egy képen Eleanorral latam kézen fogva..

2013. júl. 5. 23:58
 3/10 anonim válasza:

nem gáz:) én is szerelmes vagyok Louisba :D *pacsit*

szerintem ez normális dolog

2013. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem sem gáz, és de boldog vagyok, h nem harry styles-t írtál! nem mintha utálnám, de 10/9 lány szerint ő a hú de cuki -_-" én is louis párti vagyok *.-

küldenél privátba képet a "louismesefigura"-ról?

köszi!

2013. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Helló!

Nem gáz! Én Niall-el vagyok így. Minden tette, a mosolya, a beszéde, a hanga, a mozgása, a szeme, az izmai tetszik nekem. Akármilyen képet meglátok róla olvadozok, persze csak normálisan. :) Nem tudok olyan dolgot elképzelni, ami miatt nem fogadnám el mint 'boyfriend'. (Még azt is elfogadom, hogy néha szól a hátsó fele) Arról ábrándozok, hogy megölel, megcsókol, hogy este vele fekszem le aludni, hogy szemembe néz, és látom benne a szerelmet, hogy énekel nekem. Számtalan közös dolgot találtam bennem és Niall-ben. A féltékenység a föld felé rángat mikor meglátom, hogy barátnő esélyes van láthatáron. Azt gondolom, hogyha megismerne belém szeretne, és boldog pár lennénk. Rengeteg dolgot megadnék azért, hogy egyszer beszélgethessek vele, vagy akár azért, hogy láthassam. Kiráz a hideg, ha arra gondolhatok, hogy megismerhetném. Elképzeltem, hogy mesél nekem a bandáról, a turnéról, hogy beszélünk az angol és a magyar nyelvről, hogy kijavít mikor valamit rosszul mondok.

De ez csak egy álom. És vélhetően az is marad.

Persze mindezekre rátesznek egy lapáttal az ún. 'fanfiction'-ök, amik szép lassan leírnak minden egyes szót, érintést.

De igaza van az egyik hozzászólónak, a legtöbb fiatal átesik egy ilyen szerelmen, valószínű a felnőttek nem is emlékeznek arra, hogy ők is milyen komolyan gondolták, hogy mennyire vágytak arra, hogy egyszer foghassák a kiszemelt kezét, hogy sétálgassanak vele a városban, vagy csak egy egyszerű fagyizás is szóba jöhet.

Na remélem jár a válaszomért a zöld, és bocsi a regényért(bár még nagyon sok mindent tudnék írni), puszi! xX

2013. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek iránta :)
2013. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Eleanor-t meg amúgy sem csipázom.
2013. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne izgulj,ez normális!! :) Én is ugyanigy vagyok Louissal,én is elképzeltem,hogy megölel,megcsókol stb. ez normális tini "baj'' :)) mindenki átesik ezen,főleg a lányok, Ez nem GÁZ! :))
2013. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is így vagyok Louis-val , egyszerűen imádom őt és ha még valami vicces beszólása is van ...

Én Eleanort nem bántom mert ő is ugyanazt érzi Louis iránt mint mi . Vagy egy picit többet . Ráadásul ha Louis boldog vele , akkor én miért bántsam ? Kap szegény eleget mindenkitől ! De a lényeg imádjuk Louis-t !!!

2013. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
DETTO ZAYN MALIKKAL...
2013. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!