Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen magyar vezeték nevek...

Okoska:) kérdése:

Milyen magyar vezeték nevek vannak amik angolul is jól kiejthetők?

Figyelt kérdés
magyarul tudtok olyan magyar családneveket mondani amik akár Angliában is megállnák a helyüket??
2013. júl. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

nekem eddig az Ivánszky vitte a pálmát.. angolul kiejtve kb Ájvönszkáj:D ez a Skywalker család egyik mellékága;)


de a Tóth is jó, az egyszerű:)

2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Okoska, íme néhány vezeték név: drót, kábel, huzal, zsinór.
2013. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló: nem azt kérdeztem hogy milyen nevet tudtok amit viccesen ejtettek ki, hanem olyat ami jól kiejthető és egy angol anyanyelvű is egyből kitudja ejteni amikor ránéz a névre.


második válaszoló: de poénos itt valaki.. -.- csak mindenki elfelejtett nevetni rajta... -.- ezért felesleges volt idejönni gratulálok... -.-

2013. júl. 7. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:

De mufurc itt valaki...

Mint irtam, a Toth nev megfelel a celra, de igazabol minden nev jo, ami nem tul hosszu es nincs benne cs, ty, sz, zs vagy hasonlo.... kis akcentus mindig lesz, de egy angolnak nincs kulonbseg balogh es kemenesi kozott.....


1es voltam

2013. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!