Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Fahéj lánynévről?

Mit gondoltok a Fahéj lánynévről?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

szép

de én nem adnám embernek... lehet, hogy konzervatív vagyok, de a normális nevek híve vagyok...


egyszer egy moziban az előtérben egy anyuka szólt a gyerekének, hogy "Napsugár, gyere ide"... odanéztem, és Napsugár fiú volt... lánynak sem adnám ezt a nevet, de szerinted fiúként hogy fog majd élni?

a másik hülye név pedig a Csodálatos... ki ad ilyen nevet egy embernek? akkor inkább leszek József, vagy Sándor.. kicsit régiesnek tűnő nevek, de sokkal jobb, mint valami elmefosomány...


egyébként így belegondolva a Fahéj egész szép név... de ha jobban belegondolsz, egész oviban és kisiskolában idióta neveket fognak kitalálni neki.. ezt akarod?:S

2013. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
40%

"lánynak sem adnám ezt a nevet, de szerinted fiúként hogy fog majd élni?"

Fiúként nem hiszem, hogy élhet ilyen névvel mert ez lány név.

Egyébként ezt csak kíváncsiságból kérdeztem.

De azért köszönöm, hogy leírtad a véleményed.

2013. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Bocsi a 2. válaszoló én voltam csak a másik felhasználónevemmel!!
2013. júl. 6. 21:51
 4/28 anonim ***** válasza:

nincs megszabva, hogy fiú nem kaphat lány nevet.. a Napsugár meg aztán pláne nincs, mert ugyebár hivatalosan nem is kellene, hogy név legyen.. és ha anyuci keveset gondolkodik és divatot csinál a gyerekből, akkor bizony lehet Napsugár a fiúból is... ja még a Zsan-Franszoá a nyerő:D (a fonetikus nevek törvénye miatt:D)


najó, annyi példát írtam már, ez a Fahéj egyre szimpatikusabb:D

2013. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintem se rossz a Fahéj lánynév.A Szedertől, Málnától, Áfonyától,Ajándéktól,Felhőcskétől,Napsugártól meg az ehhez hasonló lánynevektől biztos jobb.
2013. júl. 6. 22:14
 6/28 anonim ***** válasza:

hát bőven:D

De a Virág pl tökjó szerintem:D

2013. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A Virág az tényleg jó(Régebben jobban tetszett mostanában kevésbé.)

Amikor elmondom másnak, hogy van olyan név, hogy Fahéj akkor elkezdenek röhögni.... jó igaz eléggé nevetséges egy fűszernövényről elnevezni valakit de legalább jól hangzik. Én az Ajándékon meg a Felhőcskén sokkal inkább nevetnék.

2013. júl. 6. 22:26
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz név. Habár ételekről tárgyakról elnevezni embereket... De kitaláltam én is egy lány nevet: Dinamó. Na, milyen?

A fahéj viszonylag jó név. De az ilyen, mint a Napsugár, Málna... brrr.... mi lesz a következő? Tartósítószer???

2013. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 errrgo válasza:
Szerintem zseniális. Te mi vagy? Bazsalikom?
2013. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem a Vanília is tetszik nem tudom miért.
2013. júl. 6. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!