Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok mit kéne...

Ti mit gondoltok mit kéne csinálnom? A többi len, fontos!

Figyelt kérdés
Szóval, van egy családi vállalkozásunk .Hogy őszinte legyek, engem ez annyira nem foglalkoztat, de közben meg azt mondják, hogy vegyem át, folytassam. Az én tervem és egyben az álmom hogy amerikában élek és dolgozok, de most tehetetlenül állok a dolgok előtt, mivel ott 21 a bűvös szám, vagyis 21éves kortól lehet mindent csinálni. Ti mit csinálnátok ? Fősulira itthon nem akarok menni, esetleg az USAban, nem tudom mi legyen. Szerintetek ?

2013. júl. 4. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén? A te életed. Nem a szüleid elfogják eldönteni, hogy melyik útra lépj. Ha a családi vállalkozás nem foglalkoztat, akkor ne vedd át. Dehogy ne menjen kárba mindaz, amit eddig a család vitt, csinált próbálj valakit találni a helyedre, vagy egy megoldás... Te pedig szedd össze magad tanulás terén, és menj az álmaid után.. Egyszer élünk :)
2013. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a szüleid fogják eldönteni, hogy melyik útra lépj * Ott nem elfogjákot akartam írni. :P
2013. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!