Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közvetíteni szeretnénk? (egy...

Közvetíteni szeretnénk? (egy animációs filmet)

Figyelt kérdés

Sziasztok pár barátunkal kreáltunk egy animációs filmet vagy lehet, hogy inkább animációs sorozat.Mindent megtettünk forgatókönyv, karakter hangok , pár jelente meganimálva.


és hát szeretnénk közvetíteni.A youtuben nem nagyon szeretnénk leadni.Valaki tudna segíteni.


2013. júl. 7. 13:44
 1/2 anonim válasza:

[link] ez inkább a gaming-re van kihegyezve, de ettől függetlenül tudjátok rajt streamelni a sorozatotokat. De mielőtt elkezdenétek itt közvetíteni, csináljatok neki vmi reklámot, mondjuk sztem elég egy facebook post, mielőtt elkezditek streamelni, hogy az ismerőseiteket legalább odavonzzátok. illetve ha nem fontos az élő közvetítés, akkor még..indavideóra szoktak animációs sorozatokat feltölteni, de sztem azt a helyet jobb messziről elkerülni :D na ennyi, remélem tudtam segíteni :)

de azért itt van még pár oldal, amin tudtok streamelni:

[link]

[link] ( talán még a twitch-en kívül ez lenne a legjobb választás..)

2013. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi csak egy baj van hogy nem gyözzuk csinálni az animációkat
2013. júl. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!