Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon van aki nincs...

Facebookon van aki nincs fent, de kint van egy telefonjel mellette az idővel, hogy mikor lépett fel utoljára pl 1h,2h stb. DE amikor csak telefonjel van kint időjelzés nélkül az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy az azt jelenti hogy meg van nyitva neki a Facebook Messenger App a telefeonján,szóval ugyaúgy fent van ,csak nem online. Mert tényleg furcsa hogy egyik pillanatban még ott az időjel a neve mellett aztán egyszercsak eltűnik..Előre is köszönöm!

2013. júl. 7. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Amikor 1h,2h van kiirva, akkor azt jelenti mikor lépett fel. :) Ezt már te is leírtad, hogy tudod. De az az 1h az csak akkor irja ki a telója okos telo.

A telefon lehet fehér, és zöld is. Ha fehér nincs fenn telefonról, és mivel nem okos telo így nem irja ki a 1h-t. Szerintem ezt jelenti, de nem vagyok benne biztos.

2013. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!