Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan létezik hogy beleszerete...

Japcsimania kérdése:

Olyan létezik hogy beleszeretek egy Anime figurába (INUYASHA)?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy miért, de egyszerűen tetszik az Inuyasha és tudom hogy őrültség, de ez van XDXDXD

2013. júl. 8. 00:28
1 2
 1/15 Betty-Detty ***** válasza:
67%
Az anime még most is a kedvencem, Inuyashaba pedig asszem 6 éves koromban voltam "belezúgva", de ez elmúlt.Ha jól gondolom nem lehetsz több, mint mondjuk 12-13, és az ilyen dolgok el fognak múlni. Majd találsz egy igazi srácot, aki legalább olyan cuki, mint Inuyasha, és akkor el fogod felejteni őt. :))
2013. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
67%
ok, csak aztan kerits magadnak igazi fiut is ;) :D
2013. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
ha tudnád hogy mennyi anime fiúba beleszerettem már.. :)
2013. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is nem egy animefiúba szerettem már bele xD Persze semmi komoly nem volt. Nem képzeltem azt, hogy valódi meg hasonló, csak úgy néha eljátszadoztam a gondolattal, hogy milyen jó is lenne, ha tényleg létezne és a pasim lenne xDDD

Inuyasha az 1. "anime szerelmem" volt :'D Kb 9 évesen (tehát gondolhatjátok kb mennyire volt komoly a dolog xD)

Én inkább puszta rajongásnak titulálom az ilyesfajta megnyilvánulásaimat, de az érzés kb ugyanaz :'D

Szóval a kérdésre válaszolva: persze hogy létezik, én pl. egy élő példa vagyok xD

2013. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van ez puszta rajongás hiszen egy nem létezik,kettő pedig még sosem találkoztál-beszéltél vele.

Semmi baj nincs ezzel,álmodozni szabad.


Ekkor lenne már beteges és igen vészes:


az utcán azt hinnéd hogy melleted sétál és beszélgetnél "vele"


keresnél egy kútat és beleugranál hogy a régi japánba érkezz


azt mondanád a barátaidnak hogy a barátod egy szellem kutya és mától hívjanak Kagoménak


Megrendeznéd az eskűvődet "inuyashával" és a semmihez mennél hozzá


az utcán gyakran ordibálnád hogy fekszik és az emberek hülyének néznének.


amikor végre bekerülnél a diliházba azt ordibálnád:"Inuyasha ments meg !"



ezeket mind én találtam ki,ekkor lenne probléma az inuyashával való "szerelmed"

2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Így igaz :D

Na akkor már tényleg őrültségnek és betegesnek lehetne nevezni a dolgot.

Nyugi, ez is múlandó dolog, mint kb majdnem minden más is. Ha pl.: egy zenekarnak vagy a rajongója, akkor nyilván nem fogsz ugyanúgy rajongani értük egy idő után.

2013. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
uristen ._. akkor énis őrült vagyok mindig ezt csinálom csak nathanielel a csábításból jelessel ..
2013. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kérlek nekem 1000 (ha nem több) anime szerelmem van:

- ulquiorra (bleach ből)

- Zero (vampire knigh-ből)

- deidara, sasori, sasuke és naruto(narutoból

- gray, gerard és hibiki (fairy tail-ból)

:D igaz ez csak túlzott rajongás, ha így értetted, de szerintem aki néz animét azzal előfordul az ilyesmi, nem kell szégyellni :)

2013. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem is nagyon sok "szerelmem" volt de aztán már csak inkább karakterként tetszett ahogy nőttem fel xDD Szerintem ez normális :)
2013. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kimberlyn:

na azért ne túlozz! : D

biztos hogy nem csinálsz ilyeneket ha meg tényleg akkor a családod és a barátaid rég rákényszerítettek volna az orvosra! :/

2013. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!