Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akadnak még olyan lányok,...

Akadnak még olyan lányok, nők, akik vonzódnak a vidéki, természetközeli élethez egy kis gazdaságban?

Figyelt kérdés
Leegyszerűsítve, parasztház, növénytermesztés, állattartás, kemencében sült kenyér...

2013. júl. 8. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, bocsi. De a lányokat már elvakította a tv-kben látott nagyvilági nők forgataga. És ők is rájuk akarnak hasonlítani. Bulizni, szeretkezni, vetkőzni. Pedig én is egy ilyen nyugodt helyre vágyok, ahol nincs zaj.
2013. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem igaz, hogy minden lány ilyen! :) A legtöbb igen, de nem mind! Én is most költöztem ki tanyára. Életemben először lakok kint, és nagyon szeretek itt élni. Csend nyugalom. Igaz állatok még nincsenek, de majd azokat is szeretnénk. :)
2014. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!