Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud'tok mondani vicces dolgoka...

Tud'tok mondani vicces dolgokat, oldalakat? Előbb néztem horrorfilmet és enyhén szólva még a hatása alatt vagyok! XD

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Cseh Csaba for president

[link]

2009. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez is jó :)


[link]

2009. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

LÉGYSZI RAKJÁTOK KI MIND!!! NAGYON FONTOS!!! Vettem 6 db zsömlét a mai napon, de anyukám mondta, hogy nem kell

csak három. Légy szíves írjatok, ha kell a maradék három vagy szóljatok az ismerőseiteknek, hogy nem kell-e

nekik a többi zsemle. Rakjátok ki az üzenetet minél többen, nehogy rám száradjon a zsömle, mert édesanyám nagyon

mérges lesz rám. Légy szíves segítsetek túladni rajta!!!Ezt az üzenetet anyukám indította már 3 órával ezelőtt!

Ne szakítsd meg a láncot, mert megszárad a zsömle!!! Ezt az üzenetet a Microsoft is figyeli, és minden levél

után -mert Bill Gates most osztja szét a vagyonát- 220$-t küld neked, nem vicc!!! Anyukám zsömleárusa is

továbbküldte, és már rögtön 3 perccel később kapott 3 kiflit! A következő órában még további 6-ot! Ez nem vicc!

Próbáld ki!!! Küldd tovább minél több embernek!!! De ha nem küldöd tovább akkor 332021 évig szerencsétlen leszel

a szerelemben, és szegény is maradsz!Egy lány nem küldte tovább, és 3 évig azt hitte magáról, hogy BKV busz. Egy

Seattle -i férfi továbbküldte rögtön 3 perccel később, és rá három órára nyolcas ikrei születtek! Micsoda

szerencse!!! Igaz mindegyik sárga lett, holott ő és a felesége is fekete volt! EZ IGAZ!!!!! KÉPZELD CSAK EL,

KÉPZELD EL ÉS MEG IS TÖRTÉNIK!!! Érezni fogod a változást!!! Segíts így TE is a zsömléken!!!EZT MINDENKÉPPEN

TOVÁBBÍTSÁTOK, egy ügyvéd úr küldte, akit én nem, de édesanyám élettársának a főiskolás szobatársának a

mosógépszerelője ismer! TOVÁBBÍTSD!

2009. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20:48

én már most szerencsétlen vagyok a szerelemben

és nem ezen a szaron fog múlni hogy az leszek-e bocs :D

2009. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha érdekelnek a macsekok (és tudsz angolul), akkor [link] alap; ha kicsit morbidabb dolgokra vagy kíváncsi, menj a puruttyára. A magyar humorportálok többsége szenny, olvashatatlan helyesírással.
2009. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!