Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a férfias férfiakat,...

Szereted a férfias férfiakat, vagy az érzékenyebb fajta jobban bejön?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az érzékenyebb fajtát:) Imádom, ha tud az érzéseiről is beszélni, és nem olyan, mint egy macsó fatuskó.
2009. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi attól még lehet férfias, hogy érzékeny - azaz hogy vannak érzései, amiket nem szégyell megosztani a párjával. Nem kell 'cikinek' tartani, hogy a pasik is emberi lények, és ugyanúgy érzékenyek, mint a nők, annak ellenére, hogy azt nevelték beléjük, hogy a férfias=érzéketlen macsó.
2009. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én az érzékeny férfias férfiakat szeretem. A kérdés szerintem arra irányul, hogy bejön-e az egy férfinál, ha érzékeny. Nekem semmi bajom azzal, sőt..
2009. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
A férfiasakat!
2009. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között. Legyen férfias persze, de olyan értelemben, hogy ne legyen egy papucs, legyen határozott, legyen véleménye, álljon ki magáért, stb., ne kényeskedjen mindenen. Érzékenyebb olyan szempontból, hogy ne leplezze, ha valami rosszul esik neki.
2009. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a kettő között :)
2010. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!