Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van végzet, sors?

Szerintetek van végzet, sors?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor leszophat...mindig mondják, sokat gondolok egy srácra, aki tetszik, mindig amikor a városban vagyok, arra gondolok, hogy hátha ott van valahol, persze sosincs....DE amikor egy barátnőmmel találkozok, és épp sietek valahova tök csöves cuccban, perzse, hogy ott van és köszön..meg amikor beteg vagyk épp, szintén a legótvarabbul nézek ki, mert lázasan, taknyosan nem izgat a kinézetem, útban a doki felé a buszom, persze hogy megint ott van....na meg ma amikor, szintén csövesül nézek ki, zsíros a hajam atb...de nem érdekel, úgyis csak 20 méterre megyek le a boltba, ott is belefutok, amikor pont a város másik végén lakik, nincs itt semmi dolga, de azért pont itt kelll lennie..és ilyenkor nem gondolok rá, avagyis sokszor amikor megyek valahova remélem, gondolom, hogy összefutunk, de természetesen sosem, amikro épp leszarom és csak megyek valahova akkor kell tök váratlanul összefutnom vele...leet, hogy csak véletlen, de akkor baromi idegesítő, nem tudom, hogy végzetnek hívjam, vagy szerencsétlen véletlennek, de veletek is van ilyen?
2013. júl. 9. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
az eleje kusza lett elnézést, úgy értettem, hogy mindig mondják, hogy akkor történnek dolgok amikor legkevésbé számítasz rá..és utána, hogy sokat gondolok..:D
2013. júl. 9. 13:11
 2/6 anonim válasza:
ha ez segít valószínű így se meg úgyse tetszel annak srácnak :D kár rágódni ilyenen
2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg tetszek neki, már "randiztunk" egyszer, átkarolt meg simogatott..de nem jött össze, mindegy :D
2013. júl. 9. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

átkarolt meg simogatott"

Ez nem jelent semmit, csak kedves akart lenni. Vannak ilyen közvetlen emberek, akik sokmindenkit átölelnek.

2013. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a fiatalaoknál ha már megölelt,meg minden akkor ott már többet érez a csak miatt :)x
2013. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha teszelneki akkor csöves cuccban is tetszel neki
2013. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!