Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cselekvés korlátozo gondnok...

Kovács Ferenc 1978 kérdése:

Cselekvés korlátozo gondnok elveheti e a személyigazolványt? Fontos kérdás volna Testvéremnek aki intézetböl kiövet kapot gondnoknöt aki nem melete elene van

Figyelt kérdés
lejáratja ha munát talál is kélek ADJATOK TANÁCSOT
2013. júl. 9. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs


Miben merül ki az, hogy ellene van. Csak nem abban, hogy próbálja ellátni a feladatát, hogy ne legyen a testvéredből bűnöző?

2013. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

abban mutatkozik ki hogy Öcsém talált munkehejet ö odamant és kozolte töle nem kértek engedélyt hogy foglalkoztasák és ö nem engedélyezi távolitsák el kiverte balhét Öcséme kirugták.


Iratait személyi igazolvány tb lakcsimkártya elvete töle nem adja oda neki 1 percre sem.


Holot ezeket kérik mindenhol igy rendöri igazoltatáskor még igazolni

sem tudja magát.


Másik dolog ami bizonyitja ellene van Hazakoltoztem mert öcsém naponta hivtam telefonon és télre egy falat ételre nem volt pénze töbszöri megkeresésre oncnoka azt mondta ö nem ad neki éljen meg HOLOT TAKARÉKJÁBAN MMilliok vanak mert Kis korátol intézetben volt

2013. júl. 10. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez eléggé kamunak tűnik. És olyan rossz a helyesírásod, hogy ne nagyon várj választ. Első általánost már elvégezted?

Nem csak azzal van baj, ahogyan írsz, hanem azzal is, amit.

Miért volt a testvéred intézetben?

2013. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kötekedésre vagyok kíváncsi.


Segíteni szeretnék öcsémnek.


Nem az iskolázottságon vitatkozni olyan akinek értelmi szintje Nem ér fel a Dolgok súlyáig.

A hozzáoszlásodra én is kérdezhetném agyi szinten normális vagy e egyáltalán biztos nem estél fejedre

2013. júl. 11. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint látod, én vagyok az egyetlen eddig, aki egyáltalán figyelemre méltat. Mi lehet ennek az oka szerinted?

Tanácsot csak kellő információk mellett, jól megfogalmazott kérdésre lehet adni. A tied nem az.


Tehát miért volt intézetben, hogyan tett szert az említett összegre, ki rendelte ki a gondnokot és mely okból?

Ha az eljárása szerintetek nem szabályos, akkor a kirendelő hatóságnál lehet első fokon panasszal élni. Ez a gyámhivatal?

2013. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!