Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már valakivel olyan...

Történt már valakivel olyan biciklizés közben vagy akár gyalog is, hogy szállt vele szembe egy madár, nem tért ki egyik sem és összeütközés lett belőle?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 16:49
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Nem. Csak darázs. De az sem tért ki... Rohadna meg...
2013. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 polarbeer ***** válasza:

Gyalog megyek az utcán, és épp fordulnék jobbra egy másik utcába, mikor az orrom előtt kb. 1 cm-re szemmagasságban elsüvített előttem egy veréb. Hirtelen ledermedtem. Nem lett ütközés, de kb. 1 másodpercen múlt, hogy nem vakultam meg!


Mivel rendszeresen biciklizem falvak közt is, jönnek a szemem felé rendszeresen az apróbb állatok (leggyakrabban levéltetvek, holyvák). Zavaróak, de éppen ezért mindig napszemüvegben biciklizem. Jó, néha (pl. ma is) este érek vissza, és akkor hülyének néznek, hogy napszemüvegben biciklizem, de ez van. :D

2013. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!