Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bosszantsam a tanárom?

Hogyan bosszantsam a tanárom?

Figyelt kérdés
Én vagyok a legjobb (osztályszinten) a tárgyából, és mert ezzel tisztában vagyok, nagyon viccesnek találta hogy szivathat...egy bunkó az az ember, mert szeret beszólogatni a lányoknak (ő egy férfi) és nagyon beképzelt.direkt rossz jegyet adott. Jövőre olyan tárgyat fog tanítani amit nem osztályozhat..ezért elhatároztam, hogy ugyan olyan lezek vele mint ő velem. Tudom nyár van, de csak most kaptam meg a bizonyítványt és ideges lettem...nyilván most nem fogok ezzel foglalkozni, kíváncsiságból írtam ki a kérdést.
2013. júl. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanár, ilyenkor nem lehet sokat tenni.

Megszoksz vagy megszöksz. Ha szívatod csak még rosszabb lesz... tapasztalat...

2013. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tegyél fel neki mások elött olyan kérdéseket amire tuti nem fogja tudni a választ,had égjen a pofája...
2013. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég nehéz feltenni egy tanárnak olyan kérdést, amire nem tud válaszolni. Vagy maga a kérdés hülye, így a többi gyerek előtt okosnak tűnhetsz, de valójában hülyeséget beszélsz.


Nem kell szívatni a tanárt, nem ellenséged. Ha tirpák veled, visszatirpákoskodhatsz, ami egy végtelen folyamat lesz és hidd el, nem ő húzza a rövidebbet.


Ez a fajta gondolkodásmód azonban az életben nem fog sokra vinni, inkább hátra. Ha emberekkel nem tudsz bánni -legyen az kollega vagy főnök-, akkor szépen kirugdalnak mindenhonnan. Nagyon-nagyon sok-sok embert láttam tojáshéjjal a seggén a korábban megszokott namajdénmegmondom stílussal bemenni egy munkahelyre, nagyon nehéz lesz megtanulni a normális emberi viselkedést.

2013. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos tudnék olyan kérdést:P utolsó: munkával nem lesz gondom ( de ez magánügy) de nem csak én mondom erre az emberre, kikéne rúgni, mert nem normális :D töri tanáromtól már kérdeztem olyat amire nem tudott válaszolni, azért kicsit vicces is volt :D
2013. júl. 12. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen előfordulhat, hogy valamit nem tud a tantó, de ezzel felesleges hencegni. Senki sem polihisztor. A munkahelyen ebből azért lesz probléma, mert most hozzászoksz a kompetitív viselkedéshez, ami bevallásod szerint tetszik. Márpedig az ilyen emberekkel nehéz együtt dolgozni, aminek a végén te iszod meg a levét és nem az, akin felül kerekedtél. Furán hangzik, de tényleg így van.

Másrészről ez tökéletes alkalom lenne arra, hogy megtanulj hülyékkel bánni, kreténekkel kommunikálni. Mert ilyenekkel is bőőőven fogsz találkozni később...

És senkit nem fog érdekelni, hogy azért lett valami elba-szva, mert X Y egy kretén. Viszont ha egy nyilvánvalóan kreténnel együtt meg tudsz valamit oldani, annak nagyon gyorsan lesz nagyon jó hozadéka.

2013. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!