Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet online elolvasni a...

BeHappy01 kérdése:

Hol lehet online elolvasni a szent johanna gimi 8 részét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 11:05
 1/10 anonim válasza:
0%
Szerintem sehol! :)
2013. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nCore-on fent van ;)
2013. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valaki tudna küldeni linket?
2013. júl. 16. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
írj privátban egy e-mail címet, és elküldöm neked
2013. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valki a 8/2 is eltudná küldeni??
2013. júl. 22. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Meg kéne venni. Ha ennyire szereted,mért nem támogatod Laurát? Annyira nem drága. Vagy könyvet venni ciki?
2013. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó: nem értem, mi jogon szólsz be másoknak teljesen ismeretlenül, és ítélkezel ;)

Gyorsan írom, de te lassan olvasd, hátha megérted:

Lehet h neked apuci meg anyuci minden gond nélkül megvesz bármit amit kiejtesz az icuri-picuri kis szádon, DE ebben az országban vannak olyan gyerekek/fiatalok, akinek a szülei nincsenek tele pénzzel, és mondjuk jobb helye is van annak a 9x3000 forintnak (most csak úgy mondtam egy x összeget, mielőtt magyarázni kezdenél, hogy nem is annyiba kerül blablabla).

Tehát bármennyire szeret olvasni valaki, ha a család anyagi helyzete nem olyan rózsás, mint a tiéd, nem tud mit csinálni. Keres egy másik megoldást, ami szintén nincs ingyen, mert amíg olvas, sok áramot fogyaszt a számítógép/laptop/stb. :D

Ha sikerült megértened a csillivilli világodban azt, amit leírtam, és méltóztatsz kitekinteni a rózsaszín vattacukor felhők és fehér unikornisok közül, nézz szét az interneten, és nem egy helyen azt fogod olvasni, hogy sok SZJG fan mérgelődik azon, hogy pl. milyen sok pénzt kér Laura a Kalauzért ;)

Kellemes ébredezést kívánok, aztán ne fájjon nagyon, amikor szembejön veled a valóság.

2013. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is eltudja valaki küldeni a linket, hogy hol lehet online olvasni a Szent Johanna Gimi 8/1 és 8/2 részét? :)
2015. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 @Lottie válasza:
én is megköszönném,mindkettőt :)
2016. márc. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltátok mindkettő linkjét átküldenétek privátba vagy kiírnátok ide?
2016. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!